dziś jest piątek, 28 kwietnia 2017

Partnerzy

Feliks, Adamaszek i Wspólnicy Spółka komandytowa

Kancelaria Adwokatów i Radców prawnych
Kancelaria świadczy pomoc prawną polegającą między innymi na stałej obsłudze prawnej, wydawaniu opinii prawnych, zastępstwie procesowym, doradztwie w działalności gospodarczej, przekształceniach firm oraz reprezentowaniu w sprawach karnych. Kancelaria posiada specjalistów przede wszystkim w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego i karnego.

Młoda Farmacja Sosnowiec

Zespół sekcji studenckiej Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego przy Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Młoda Farmacja angażuje się szereg akcji prozdrowotnych, uczestniczy w zjazdach i spotkaniach integrujących środowisko farmaceutyczne, m.in. Zjazd Młodej Farmacji, Dzień Polskiej Farmacji, organizuje konferencje naukowe, szkolenia, wykłady oraz uczestniczy w Studenckim Programie Wymian. Członkowstwo w Młodej Farmacji pozwala na wypracowanie umiejętności interpersonalnych niezbędnych w przyszłej pracy. W ten sposób wpływa na kształtowanie pozytywnego wizerunku farmaceuty w społeczeństwie.

Przyjazna przychodnia

Przychodnie zdrowia z gwarancją jakości. Sprawdzone i polecane przez pacjentów i ekspertów. Szanują czas pacjenta i poprzez inteligentne systemy rejestracji rozwiązują problemy kolejek. Robią dla pacjentów dużo więcej, niż nakazują powszechne normy i przepisy, bezustannie inwestują w podnoszenie świadczonych usług medycznych. Cechy szczególne: tu "Pacjent jest najważniejszy".

toorli.pl

Kompleksowe rozwiązania informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Gotowe oprogramowania własnego autorstwa oraz programy pod indywidualne zamówienie klienta. Cechy szczególne: profesjonalizm, wiedza, doświadczenie oraz produktu na najwyższym poziomie.

Zaloguj się!

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Przejdź do rejestracji
Nie pamiętam hasła!

Rejestracja

Rejestracja przez Facebooka

Po kliknięciu poniższego przycisku zaloguj się do Facebooka i zaakceptuj ustawienia aplikacji 4Farm

Zaloguj się przez Facebooka

Newsletter 4Farm

Informacje o ofertach pracy, nowych możliwościach i szkoleniach. Pigułka wiedzy o tym, jak radzić sobie z trudną rzeczywistością.

Zapisz się Zrezygnuj

Adres mailowy:

Skontaktuj się z naszym konsultantem!

Dostarczamy innowacyjne, gotowe rozwiązania!

Dla aptek. Dla farmaceutów. Dla pacjentów. Dla Ciebie!

Contact Center: 32 888 66 66 - 24h pomoc

Wyślij

Poleć stronę znajomemu!

Poprzez e-mail:

lub:

Szukaj!

Wpisz poniżej słowo-klucz:

Szukaj

Zgłoś problem!

W trosce o Państwa satysfakcję staramy się stale doskonalić jakość naszych usług. Jesteśmy wdzięczni za każde zgłoszenie i staramy się jak najszybciej na nie odpowiadać.

Kontakt z konsultantem

Logowanie

Numer telefonu osoby zgłaszającej:

Adres mailowy:

Inne:

Kalendarz szkoleń i konferencji

Informacje

Kliknij na datę w celu uzyskania informacji